Makine Haber

Aydoğdu: “Sektöre yön veren bir marka olan Spinner’i bünyemize dâhil ettik”

40’tan fazla yerli ve yabancı markanın distribütörlüğünü yaptıklarını belirten Tezmaksan Genel Müdürü Hakan Aydoğdu, üstün Alman teknolojisi ve köklü deneyimiyle sektöre yön veren global bir marka olan Spinner’i bünyelerine dâhil ederek, güzel bir protokole daha imza attıklarını söyledi.

Aydoğdu: “Sektöre yön veren bir marka olan Spinner’i bünyemize dâhil ettik”

Tezmaksan, Alman teknoloji markası Spinner Werzeugmachinenfabrik GmbH’in Türkiye ayağı Spinner Takım Tezgahları Fabrikası ile iş birliği anlaşması yaptı. İş birliği kapsamında; CNC satış, servis, teknolojik danışmanlık, finansman, yazılım ve eğitim konusunda faaliyet gösteren Tezmaksan, distribütörlüğünü üstlendiği Spinner’in 5 eksen CNC tezgahlarının dağıtımını gerçekleştirecek.

“Bu anlaşma portföyümüzü genişletecek”
40’tan fazla yerli ve yabancı markanın distribütörlüğünü yaptıklarını ifade eden Tezmaksan Genel Müdürü Hakan Aydoğdu, “Üstün Alman teknolojisi ve köklü deneyimiyle sektöre yön veren global bir markayı bünyemize dâhil ederek, güzel bir protokole daha imza attık. Yapılan anlaşma kapsamında, Spinner’in 5 eksen teknolojilerinin satışı ve dağıtımı, satış mühendislerimiz tarafından gerçekleştirilecek. Bu anlaşma portföyümüzü genişleteceği gibi; havacılık, savunma, otomotiv, beyaz eşya ve kalıpçılık gibi ihracatın lokomotif sektörlerine değer bazında daha fazla katkı sağlayacak. Bugün takım tezgahları sektörü, bu iş kollarındaki makine ve teknoloji üretimine sağladığı katkı ile dolaylı olarak ihracata 21 milyar dolarlık katkı sağlamaktadır” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ