Makine Haber

Automechanika Istanbul ve IBIS güçlerini birleştiriyor

Automechanika Istanbul, üç saatlik canlı simulcast olarak gerçekleşecek. IBIS, Connect Turkey Online Etkinliği‘nde yer alacağını duyurdu. Etkinlikte, Türkiye pazarının pandemik krizden nasıl kurtulduğu ve değişimlerin nasıl hızlandığı ele alınacak.

Automechanika Istanbul ve IBIS güçlerini birleştiriyor

Automechanika Istanbul, Uluslararası Body Shop Sempozyumu’nu IBIS iş birliği ile gerçekleştirecek. 2001 yılından beri endüstri liderlerini en son trendleri takip etmeleri için bir araya getiren IBIS konferansları, sektördeki tüm oyunculara bir network oluşturma imkânı sağlıyor. Söz konusu iş birliği ile Türk otomotiv endüstrisine bakım-onarım ve tamir alanlarında büyük katkı sağlanması hedefleniyor.
Konu hakkında açıklamalarda bulunan yetkililer, “Automechanika Istanbul, 7 Ekim 2020’de 10:00-13:00 saatleri arasında üç saatlik canlı simulcast olarak gerçekleşecek. IBIS, Connect Turkey Online Etkinliği‘nde yer alacağını duyurdu. Etkinlikte, Türkiye pazarının pandemik krizden nasıl kurtulduğu ve değişimlerin nasıl hızlandığı ele alınacak. Türkiye, İngiltere ve ABD’den özel olarak seçilmiş uzmanlardan oluşan konuşmacılar, 25 dakikalık 6 ayrı kapsamlı oturumda; pazardaki ilgi çekici fırsatları değerlendirip, 2020/21 dönemi için yorum ve öngörülerini paylaşacaklar. Otomotiv sektörü profesyonelleri, pandemi sonrası dönemde online olarak gerçekleşecek etkinlikte bir araya gelecekler. Etkinliğe katılmak isteyen ziyaretçiler, ücretsiz kayıt işlemlerini tamamlayarak yeni iş bağlantıları kurma şansı bulacaklar.
Ziyaretçiler, Automechanika Istanbul Fuarı ile ilgili ayrıntıları ve en güncel bilgileri almak için, ilk kez bir dijital ortamda yer alacak Automechanika Istanbul standını da ziyaret edebilecekler” diye konuştular.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ