Makine Haber

Automechanika Istanbul 2021 Fuarı ertelendi

8-11 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilmesi planlanan Automechanika Istanbul Fuarı, 18-21 Kasım 2021’de düzenlenmek üzere ertelendi. Erteleme kararı ile; katılımcılar, ziyaretçiler ve destekleyenler için fuarın daha güvenli bir ortamda gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

Automechanika Istanbul 2021 Fuarı ertelendi

8-11 Nisan 2021 tarihleri arasında düzenlenmesi planlanan Automechanika Istanbul Fuarı, sektör dernekleri ve katılımcılardan gelen talepler doğrultusunda ve pandeminin mevcut durumunu göz önünde bulundurularak, 18-21 Kasım 2021 tarihleri arasında düzenlenmek üzere ertelendi.
Pandeminin ve toplumsal etkilerinin devam etmesi, seyahat kısıtlamaları ve sokağa çıkma yasakları nedeniyle ileri bir tarihte daha güvenli şartlarda fuarı gerçekleştirmek için erteleme kararı aldıklarını belirten yetkililer, “Ülkemizde ve dünya genelinde devam eden aşılama uygulamalarının yaygınlaşması ile Kasım ayına kadar fuarın düzenlenebilmesi için gerekli koşulların gelişmesini temenni ediyoruz. Alınan bu kararla; katılımcılarımız, ziyaretçilerimiz ve destekleyenlerimiz için daha güvenli bir ortamda fuarın gerçekleştirilmesini amaçlıyoruz” dediler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ