Makine Haber

ASEM S.r.l.’nin yeni Genel Müdürü Greg Nicoloso oldu

ASEM S.r.l.’nin yeni Genel Müdürü olan Greg Nicoloso, şirketin büyüme, uluslararası çapta genişleme ile ilgili önemli hedefleri doğrultusunda, otomasyona yönelik dijital sistemlerin ve teknolojilerin tasarımının yanı sıra, üretim konusunda ASEM S.r.l.’ye liderlik edecek.

ASEM S.r.l.’nin yeni Genel Müdürü Greg Nicoloso oldu

Rockwell Automation, İtalya Artegna merkezli ASEM, S.r.l. şirketinin yeni Genel Müdürü olarak Greg Nicoloso’nun atandığını duyurdu. Nicoloso, yeni görevine atanmadan önce ileri teknolojiler ve bilgisayar minyatürleştirme alanında ABD’de faaliyet gösteren çok uluslu bir İtalyan şirketinin CEO’luğunu üstleniyordu.
Uluslararası alanda organik ve inorganik büyümeye odaklanan teknoloji şirketlerine liderlik eden Nicoloso, kazandığı 19 yılı aşkın deneyimiyle ASEM’e katıldı. Teknoloji şirketleri için kilit niteliğinde birçok yöneticilik ve liderlik görevini üstlenen Nicoloso, dört yönetim kurulunda görev aldı. Nicoloso’nun kariyerinde; Eurotech Group bünyesindeki Dynatem şirketinde Başkanlık, Eurotech Inc. ve SIM2 Multimedia şirketinde CEO’luk ve Bamboo Systems şirketinde Kuruculuk, Genel Müdürlük ve Pazarlama Kurulu Başkanlığı bulunuyor.

Nicoloso: “Üstleneceğim görev nedeniyle çok gururlu ve heyecanlıyım”
Konuyla ilgili görüşlerini paylaşan Greg Nicoloso, “Bu fırsat için Rockwell Automation’a teşekkür etmek istiyorum. Üstleneceğim görev nedeniyle çok gururlu ve heyecanlıyım. Dijital dönüşüm ve endüstriyel otomasyon arasındaki teknoloji ve dijital entegrasyon konusunda lider ASEM’i çok iyi tanıyorum. Şirketin büyümesi tüm çalışanlar, iş birliği yapılan tüm taraflar ve bölgede yaşayanlar için gerçek bir fırsat niteliğinde” diye konuştu.

Gonzalez: “Mesleki geçmişi ne kadar başarılı olduğunu kanıtlıyor”
Greg Nicoloso’nun ekibe katılmasından dolayı çok heyecanlı olduklarını aktaran Rockwell Automation EMEA Başkanı Susana Gonzalez ise, şöyle konuştu: “Mesleki geçmişi de onun ne kadar başarılı olduğunu kanıtlıyor. Bu tecrübesini ASEM’deki güçlü ekibiyle buluşturmasını, ASEM’in EMEA’da ve dünya çapında büyük başarılara imza atmasını dört gözle bekliyoruz. Müşterilerimizin operasyonlarını optimize etmelerine yardımcı olacak endüstriyel bilgisayarların, ince istemcilerin ve monitörlerin yer aldığı VersaView ürün grubumuzun da pazara girmesiyle birlikte, eksiksiz portföyümüzü daha da güçlendirdik.”

Myers: “Portföyümüzü genişletmeye devam ediyoruz”
Rockwell Automation Ürün Yönetimi Başkan Yardımcısı Tessa Myers da, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “ASEM olarak; müşterilerimizin inovasyon ve dijital dönüşüm girişimlerini daha hızlı hayata geçirmelerini desteklemek amacıyla uzaktan erişim, bağlantı ve görselleştirme alanında sunduğumuz güçlü çözümler ile portföyümüzü genişletmeye devam ediyoruz. Entegre yapıda yüksek performanslı otomasyon çözümleri sunma konusundaki yeteneğimizi güçlendiriyoruz. Sahip olduğumuz beceriler ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını destelemek üzere hayata geçirdiğimiz yenilikçi ve esnek çözümlerin ürünü olan yüksek derecede yapılandırılabilir portföyümüz; müşterilerimizin pazara giriş sürelerini kısaltmalarına, sahip olma maliyetlerini düşürmelerine, varlık kullanımlarını iyileştirmelerine ve kurumsal risklerini daha iyi yönetmelerine olanak sağlıyor” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ