Makine Haber

Abidin Volkan Karaçalı, Aksa Jeneratör Pazarlama Genel Müdürü olarak atandı

Jeneratör sektörünün önde gelen markaları arasında yer alan Aksa Jeneratör, gelişen pazar trendlerine uygun olarak yönetimini üst düzey bir atama ile güçlendirdi. Bu kapsamda, Aksa Jeneratör Pazarlama Genel Müdürlüğü’ne Abidin Volkan Karaçalı atandı.

Abidin Volkan Karaçalı, Aksa Jeneratör Pazarlama Genel Müdürü olarak atandı

173 ülkeye ihracat gerçekleştiren ve dünyanın en büyük üç jeneratör üreticisinden bir olmayı hedefleyen Aksa Jeneratör’de, Pazarlama Genel Müdürlüğü görevine Abidin Volkan Karaçalı atandı.
Dokuz Eylül Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Karaçalı, İsviçre’de Cenevre Üniversitesi İktisadi ve Sosyal Bilimler Fakültesi’nde Şirket Yönetimi alanında yüksek lisans yaptı. 2006 yılında iş hayatına başlayan Karaçalı, Vestel Dış Ticaret A.Ş.’de beş yıl süresince Satış Sorumluluğu, takip eden beş yılda Ortadoğu, Afrika, Hindistan, Asya Pasifik, Amerika ve Uzak Doğu bölgelerini kapsayacak şekilde Bölge Satış Müdürlüğü ve son olarak beş yıl boyunca Vestel Ticaret A.Ş.’de satış, pazarlama ve iş geliştirme faaliyetleri ağırlıklı olmak üzere Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini yürüttü. Fransızca ve İngilizce bilen Karaçalı, Aksa Jeneratör’ün yurt içi ve yurt dışı tüm pazarlama faaliyetlerini yürütecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ