Makine Haber

3M Türkiye’nin yeni Fabrika Müdürü belli oldu

3M Türkiye Çorlu ve Çerkezköy Fabrikaları Müdürlüğü görevine İlker Şengüzel atandı. 2006 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nü bitiren ve 2010’da 3M’de Üretim Lideri olarak göreve başlayan Şengüzel, şirkette farklı departmanlarda çeşitli görevlerde yer aldı.

3M Türkiye’nin yeni Fabrika Müdürü belli oldu

Türkiye’de 1987 yılından beri operasyonlarını sürdüren 3M’in British Safety Council 61. Uluslararası İş Güvenliği Ödülü’nü alan Çerkezköy ile birlikte iki farklı üretim üssü bulunuyor. Çorlu ve Çerkezköy fabrikaları, Temmuz 2020 itibarıyla 3M’de 10 yılı geride bırakan İlker Şengüzel’e emanet edildi.
2006 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nü bitiren ve 2010’da 3M’de Üretim Lideri olarak göreve başlayan Şengüzel, farklı departmanlarda çeşitli görevlerde yer aldı. Şengüzel, 3M Türkiye’de sırasıyla; Çorlu ve Çerkezköy Fabrikaları SixSigma Proje Yöneticisi, Üretim Teknojileri ve Kalite Müdürü, Otomotiv ve Kişisel Koruyucu Ekipmanlar Üretim ve Tedarik Zinciri Müdürü görevlerinde bulundu. 3M Türkiye Çorlu ve Çerkezköy Fabrikaları Müdürü olarak atanmadan önce Şengüzel, Çorlu ve Çerkezköy Fabrikaları Üretim Operasyonları Müdürlüğü görevini yürütüyordu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ